TURN KEY

Turn Key

TURN KEY

Turn Key

Turn Key

בתקופה האחרונה נוצר ביקוש לליווי שלם full service)) של תהליך מעבר משרדים: החל משלב האיתור, המשך לשלב בחירת האדריכל ומנהל (מפקח) הפרויקט ועד לשלב הבינוי והמעבר.
על מנת לענות על צורך זה, חברנו לחברת טופ הנדסה, המתמחה בפיקוח ובינוי משרדים, קניונים ומבני ציבור. חברת טופ הנדסה קיימת משנת 2005 וניהלה פרויקטים רבים ומגוונים, בין היתר ניתן למנות את Citi Bank, General Motors הרצליה, Taboola, קומפיוג’ן בעזריאלי חולון, Uniliver, השבחה של מספר קניונים של עזריאלי – קניון עכו, קניון מלחה וקניון איילון, וכן את בניית מרלו”ג חברת רשפים בשטח של כ – 11,000 מ”ר.
חברתנו תשמח ללוות את הלקוח בכל השלבים הנוגעים למעבר משרד.
השלב הראשון באיתור משרד מתחיל באיתור חברת תיווך שתלווה את התהליך, תדע להציע את כל ההצעות הרלבנטיות בהתאם לביקוש הספציפי של הלקוח, וגם תדע “לפתוח” את ראשו של הלקוח למקומות ונכסים חדשים, שאולי לא עלו בדעתו.
טווח החיפוש יכול להיות רחב (אזור השרון, גוש דן וכו’) ויכול להתמקד בעיר אחת או שתיים בלבד.
אנו יודעים לתת מענה יסודי לכל הטווח שבין קיסריה לרחובות ונס ציונה.
כבר בשלב זה של איתור המשרד נכון ורצוי לשלב חברת פיקוח בניה וניהול פרויקטים, על מנת לבחון את מידת ההתאמה של הנכס ללקוח ואת אופי ועלות ההתאמות שיידרשו (תקציב גמר, פונקציונאליות ויחס ברוטו נטו וכו’). חברת טופ הנדסה תדע ללוות את התהליך ביחד איתנו, בבחינת הנכסים בכל הנוגע למבנה והתאמה לצרכי הלקוח, בדיקת נתונים פיזיים, בחינת עלויות ההתאמה, ולבסוף – תכנון, ביצוע ופיקוח.

מצ”ב קישור לאתר של טופ הנדסה
למעבר לאתר לחצו