תיווך

תיווך

תיווך

שירותי תיווך

שירותי תיווך

שכירת משרד היא עסקת נדל"ן לכל דבר ועיקר. אזורי המשרדים בדר"כ מוגדרים ומוכרים לרובנו. ההתמצאות באזורים אלו, ההבחנה בין המגדלים ובנייני המשרדים על המאפיינים השונים וירידה לרזולוציות של מחירים, ניצולת שטח, דמי ניהול וחניות וכן הלאה, דורשים איש מקצוע שמכיר כל בניין ומגדל על מאפייניהם השונים – רמת המגדל ורמת השכירויות בו, יחסי ניצולת וברוטו נטו, עלות הניהול והחניות וכו', בקיצור – מתווך משרדים.
הצוות של מעוף נדל"ן עסקי מכיר את אזורי המשרדים על בוריים, מכיר היטב את בעלי הנכסים במגדלים ובנייני המשרדים, ובכלל זה החברות הגדולות בתחום וכן בעלים פרטיים, וביצע עסקה כמעט בכל בניין ומגדל משרדים בגוש דן רבתי.

בשנים האחרונות ביצע משרדנו עסקאות בולטות כגון, “דש מיטב ” במגדל צ’מפיון, גלולי במגדל סונול, DAY2 במגדל TOHA, אבגול בקריית אריה, מכירת בית דן לקבוצת דלק, מכירת נכסים במגדל טויוטה ולוינשטיין, 6OVER6 במגדלי אלון, מספר עסקאות בפרויקט CU ברמת החייל ועסקאות רבות נוספות.
נשמח להעמיד את ניסיוננו העשיר ואת היכולת שלנו

101

נחמה אליעזר

יועצת נדל"ן
יועצת נדל"ן

לנחמה ניסיון וותק בתחום השיווק והמכירות, בעברה עסקה נחמה כעשר שנים בניהול תיקי לקוחות בידיעות אחרונות.
במשך השנים הייתה נחמה מעורבת בעשרות עסקאות ומו"מ תוך כדי ליווי שוטף מקצועי וצמוד של הצדדים המעורבים בעסקה, ובנוסף תפירת העסקאות בצורה אמינה מהירה ודיסקרטית לשביעות רצונם של שני הצדדים.