שירותים לוגיסטיים - TPL

שירותים לוגיסטיים – TPL

שירותים לוגיסטיים - TPL

שירותים לוגיסטיים - TPL

שירותים לוגיסטיים - TPL

בעלי עסקים רבים מגיעים למסקנה שלעיתים כדאי לעבור לשירותי אחסון במיקור חוץ, כלומר: לתת לגוף אחר לנהל עבורם את האחסון וההפצה ועל ידי כך להתרכז רק במה שהם יודעים לעשות הכי טוב: להתמקד בהגדלת המכירות והרווחיות שלהם, ללא צורך לבזבז משאבים על ניהול מחסן, העסקת עובדים וציי רכב על כל הנגזר מכך.

 

מהבחינה הנדל"נית, אנו רואים כי בעלי עסקים המעוניינים להגדיל את המחסן שלהם או להעבירו, בשל צורך בנגישות גבוהה יותר או שאיפה למחסן איכותי יותר (משווי גובה, תקרה גבוהה יותר, רחבה תפעולית מרווחת וכו'), נתקלים לא פעם בקושי באיתור נכס המתאים למידותיהם. הדבר נכון במיוחד לאחסון של עד 1,500 משטחים.

WIN WIN SITUATION

WIN WIN SITUATION

אחסנה של 1,500 משטחים דורשת בדר"כ שטח של 400-500 מ"ר לפחות, בהנחה שהתקרה גבוהה (14 מטר) ובנוסף יש צורך ברחבה תפעולית. לעיתים המשטחים מגיעים במשאיות של 40 פיט, מה שהופך את איתור הנכס למאתגר עוד יותר, היות והמתחמים הלוגיסטיים המודרניים אינם ערוכים להשכרה של שטחים בסדר גודל כזה (פחות מכמה אלפי מ"ר) עם פריקה וטעינה למשאיות 40 פיט, ומעדיפים להשכיר לשוכרים גדולים, ולכן נותרת אופציה של שכירות במפלס שני או שלישי. חלופה זו הופכת את הפריקה למסורבלת היות ולא תמיד קיימת נגישות למפלס העליון עם משאית של 40 פיט. 

בתחומים רבים ישנן תקופות בהן המחסן נמלא סחורה ותקופות בהן הפעילות דלילה יותר, ועל כן חלקים במחסן נותרים ריקים. ואולם, את ההוצאות השוטפות בגין המחסן יש לשלם ובכלל זה את שכר העובדים.

שימוש בשירותי TPL מאפשר הגמשת התשלום והתאמתו בדיוק לצרכים המשתנים שלכם, יחד עם החופש מהתעסקות בהזמנה ותפעול של מלגזות ומשאיות, תשלום משכורות לעובדי המחסן, ובעיקר תשלום שכירות, ארנונה, חשמל וניהול עבור שטחי מחסן שבחלק מהשנה אין בהם שימוש.

הזמן הפנוי מאפשר להפנות את המשאבים להגדלת הרווחיות והמכירות.

שירות TPL יכול לכלול גם איסוף של הסחורה מהנמל והפצתה בין לקוחות, כך שאם ברצונכם להפיץ את המוצרים שלכם, שירות ה TPL מגיע גם למקומות שלכם אין כדאיות להגיע, היות והמשאיות מגיעות לכל רחבי הארץ.

יצרן או יבואן יכול להפיץ משטח או חצי משטח לכל מקום באמצעות שירות TPL, ולא צריך לשלוח לשם משאית במיוחד, או להחזיק מחסן יקר לשם כך.

עלויות שירותי TPL יקרות במעט מהפעלת המחסן, אך זה בתנאי שאין בלת"מים: תאונות עבודה, ימים שהמחסן לא עובד מסיבה זו או אחרת, העדרויות של עובדים, השבתות כלי רכב, מלחמות ואירועים בטחוניים וכיוצא בזה. 

ספק שירותי TPL שלנו מספר על לקוח שלו המפיץ מוצר מסויים לסופרים ובעיקר לחנויות בוטיק, שהתקשה להתרחב מאחר ולא יכל להגיע לקצוות הארץ: קריית שמונה ואזור הצפון, אילת, ערד ואזור הדרום. הלקוח התמקד באזור המרכז בו עלות השילוח וההפצה היו משתלמים. 

לאחר שהחל לעבוד עם הלקוח  שלנו המספק שירותי TPL, החל להפיץ משטחים וחצאי משטחים בכל הארץ ולאט לאט הביקוש גבר והמכירות הוכפלו ושולשו, עד שרכש קרקע למפעל חדש עם מחסן גדול. כלומר: לאחר שהגיע למאסה הדורשת מחסן משלו, החליט לעזוב את שירותי ה TPL באופן חלקי ולעשות זאת בעצמו, אך בשנים הראשונות היה חייב להיעזר בשירותי ה TPL לצורך ההפצה.

לקוחות אחרים ממשיכים לעשות שימוש מלא בשירותי ה TPL, גם לאחר שגדלו והתרחבו.

מעוף יועצי נדל"ן עובדת בצמוד עם מספר ספקי שירותי אחסון והפצה – TPL , ואנו נסייע לכם ליצור קשר עם הספק/ים איתם כדאי לעבוד.

לפרטים נוספים: אליאב 054-5333528