שיווק

שיווק

שיווק

שירותי שיווק

שירותי שיווק

שיווק נדל"ן עסקי, בין אם מדובר בנכסים להשכרה או נכסים למכירה, דורש מיומנות בתחום המדוייק. אנו במעוף יודעים לייעץ טרם רכישת הקרקע, או בזמן התכנון. הייעוץ כולל איתור קרקע או מבנה, בחירת אדריכל מתאים המתמחה בתחום המבוקש ועוד (אדריכל של משרדים או של מגורים, עלול שלא להתאים לתכנון מבנה לוגיסטי ולהיפך). הרזולוציות מאד חשובות, היות וטעויות בתכנון גורמות לכך שהביקוש לנכס יהיה מצומצם ולא ניתן יהיה לקבל מחיר מקסימלי. מיקסום אחוזי בניה לא תמיד משפיע באופן חיובי על התוצאה הכוללת, ובחלק מהמבנים, בעיקר בתחום הלוגיסטיקה והתעשיה, יש לשקול היטב את נושא מיקסום אחוזי הבניה.

לליווי היזם או משתמש הקצה בתכנון הפרויקט יש חשיבות מכרעת לתוצאות ההשכרה/מכירה, ויש להתחיל כבר מרכישת הקרקע, הן אם מדובר במכרז או בעסקה בשוק הפרטי. בעת רכישת הקרקע, יש לתת דגש על המחיר כמובן, על הטופוגרפיה (אם מדובר בקרקע ללוגיסטיקה או קרקע לתעשיה), על גובה התקרה האפשרי, עומסי רצפה, על התב"ע – האם התב"ע היא ללוגיסטיקה או לתעשיה או שאין מגבלה, על אחוזי הבניה, צורת המגרש, דרכי נגישות, זמינות של עובדים וגורמים נוספים.

הנושא של שיווק משרדים למכירה או להשכרה מורכב אף הוא, וכאן נדרשת מעורבות מהרגע הראשון. פרויקט משרדים שלא תוכנן היטב ולא מותאם לקהל השוכרים/קונים הנכון, יושכר לאחר זמן רב ובמחירים נמוכים, וכך גם לגבי רכישה. כמו כן, עלויות הבניה כבדות וכוללות אלמנטים רבים (חניונים, חלונות מסך, שירותים ציבוריים או בשטח המשרד וכו') וכל הנושא דורש תכנון מחושב מראש.

אנו במעוף שיווקנו משרדים ומבני תעשיה ולוגיסטיקה וצברנו נסיון רב בתחום. נשמח להעמידו לשירותכם.

אסף ואליאב