משרדים להשכרה בפתח תקווה: סקירת שוק והזדמנויות

משרדים להשכרה בפתח תקווה: סקירת שוק והזדמנויות

נדל''ן מסחרי

בשנתיים האחרונות, שוק המשרדים להשכרה בפתח תקווה נמצא במצב של עודף היצע משמעותי. מספר יזמים השיקו פרויקטים מרשימים כמו חוגי ONE, גלובל טאוארס, בסר סיטי, פרויקט ECI החדש, פארק עופר ב', עוגן נדל"ן ועוד, עם היקף כולל של למעלה מ-200 אלף מ"ר. עם זאת, השוק נכנס לתקופת סטגנציה בעקבות המעבר לעבודה מהבית עקב מגפת הקורונה, הקיפאון בגיוסי כוח אדם בהייטק, מצב המלחמה הנוכחי, ועליית הריבית.

תוכן עניינים

הרכבת הקלה שהחלה לפעול השנה מעודדת חברות לעבור לפתח תקווה, במיוחד לפרויקטים הממוקמים סמוך לתחנות (על ציר ז'בוטינסקי), אך עדיין נותרו שטחי משרדים רבים לא מושכרים. יש לקחת בחשבון גם את הפרויקטים החדשים שיכנסו לשוק תוך 18-24 חודשים, כגון ויתניה בקרבת האצטדיון, הפרויקט של שלמה נדל"ן ורוגובין, וגלובל טאוארס B ו-C, שכוללים יחד למעלה מ-150 אלף מ"ר נוספים.

מחירי השכירות והביקוש למשרדים להשכרה בפתח תקווה

מחירי השכירות של משרדים בפרויקטים החדשים בפתח תקווה נעים בטווח של 42-60 ₪ למ"ר במעטפת. עם זאת, בחודשים האחרונים ניכרת מגמת ביקוש ערה באזור. חברות כמו "שקל" ויד 2 עוברות למגדל חוגי ONE, חברת ריבון (ECI לשעבר) תעבור לפרויקט של שלמה נדל"ן ורוגובין, וחברות גדולות נוספות כבר חתמו על הסכמי שכירות בגלובל B.

אנו במעוף מלווים מספר חברות המחפשות לשכור שטחי משרדים בהיקפים נרחבים בפתח תקווה. מאסת המשרדים הגדולה, הידיעה של החברות בשוק על היצע רב באזור, הנגישות המעולה, מחירי השכירות הסבירים והפרויקטים ברמה גבוהה מהווים גורמי משיכה רבים לחברות רבו

אזור המסחר והשירותים בפתח תקווה

מתחם בסר סיטי ומתחם גלובל טאואר מהווים אבן שואבת ללקוחות המעוניינים לצאת לאכול בצהרים או להזמין אוכל למשרד, עם עשרות מקומות הסעדה, בתי קפה וחדר כושר. פתח תקווה עוברת שינוי דרמטי בתחום המסחר, וכעת ישנם מקומות הסעדה רבים לדיירי המשרדים. בנוסף, בקרוב יוקם מתחם ביג שיכלול את קבוצת פוקס ומסעדות ובתי קפה נוספים.

תחזית עתידית לאכלוס משרדים בפתח תקווה

אנו מעריכים כי אכלוס הפרויקטים הרבים בתקופה הנוכחית ייקח כשנתיים וידרוש גם התאוששות של המשק, אך יצירת המרכז העסקי בפתח תקווה תמשוך אליה חברות מכל הארץ. האפשרות לעבוד בפרויקטים ברמה גבוהה בגוש דן, בקרבת הרכבת הקלה, בסמיכות לצירי תחבורה ראשיים ובמחירי שכירות נוחים קורצת ללקוחות רבים.

משרדים למכירה בפתח תקווה: הזדמנויות ומחירים

לגבי משרדים למכירה בפתח תקווה, ניתן למצוא היצע איכותי במחירים סבירים. מחירי המכירה עומדים באזור ה-11-12 אלף ₪ למ"ר בפרויקטים המובילים, וניתן למצוא גם ב-10,500 ₪ למ"ר ואף ב-8,500 ₪ לבניינים ותיקים יותר, תלוי בהיקף השטח הנדרש.

הזדמנויות רכישה בפתח תקווה

לקוחות המעוניינים במשרדים למכירה בפתח תקווה בהיקף של אלפי מ"ר, יכולים לרכוש משרדים בפרויקטים איכותיים ובסמיכות לרכבת, ומוזמנים כמובן לפנות אלינו. היכרותנו עם שוק המשרדים היא נרחבת: אנו מכירים את הפרויקטים, היזמים והמחירים בגוש דן ויודעים לתת מענה (כמעט) לכל ביקוש.

נשמח לעמוד לשירותכם אם ברצונכם לשכור או לרכוש משרדים בפתח תקווה.

בברכה,
אליאב עיני – 054-5333528
אסף עטיה – 0545333523

צרו קשר

מאמרים שיעניינו אותך