ייעוץ

ייעוץ

ייעוץ

ייעוץ

ייעוץ

ייעוץ ברכישת נכסים מסחריים (מניבים/לשימוש עצמי): ברכישת נכס מניב אנו מנתחים את העסקה מבחינת איכות הנכס ומיקומו, רמות הביקוש לנכס מסוג זה במיקומים שונים ומה התחרות לנכס, התשואה המידית והעתידית הפוטנציאלית, מצב השוק באותו זמן והאם יש צפי לשינוי במחיר לרכישה ולהשכרה וכן הלאה.
בשנים האחרונות ליווה משרדנו עסקאות מניבות רבות, ובהן מכירת חלק ממגדל החשמונאים לחברת ריט 1, מכירת שלוש קומות משרדים לקרן סלע קפיטל, מכירת מחצית מבניין ברמת החייל לריט 1, מכירת כ – 4,500 מ"ר לחברת אלעד מערכות בפרויקט CU ברמת החייל, ייעוץ ללקוח פרטי במכירת מחצית קומה במגדל לוינשטיין, ייעוץ לחברה משפחתית באיתור רוכש למחצית קומה במגדל טויוטה, ליווי וייעוץ לחברה ממשלתית ברכישת נכס מניב איכותי.

ייעוץ במעבר משרדים

ייעוץ במעבר משרדים

במעבר משרדים ואיתור משרד חדש, אנו בוחנים את כל החלופות הרלבנטיות עבור הלקוח, תוך ניתוח נגישות לעובדים, ניצולת שטחים ספציפית ללקוח (כמה עובדים ניתן ליישב במשרדים), מחירי שכירות בנכסים השונים, ניהול מו”מ מול בעלי הנכס, בדיקת תעריפי ארנונה וחניות (כמות ומחיר), בחינת רמת ההתאמות הנדרשת ללקוח וכן הלאה.
כמו כן, אנו יודעים לספק את החבילה המלאה, הכוללת אדריכל המתמחה במשרדים, מנהל ומפקח פרויקט, יועצים וחברת ביצוע (ראה באתר זה “turn key project”) וכן עורכי דין המתמחים בחוזי שכירות של משרדים.
בשנים האחרונות ייעץ משרדנו בעסקת דש מיטב במגדל צ’מפיון, בעסקת רבניו היטס ברמה”ח, באיתור משרדים למכללה גדולה (ובכלל זה התחשבות בכל ההיתרים והתקנים המיוחדים הנדרשים למכללות בסדר גודל שכזה), וכן לאחרונה באיתור משרדים עבור פרויקט זמני של חברה ממשלתית בתל אביב, עפ”י מכרז.
שיטת העבודה בדרך של ייעוץ שונה מההתנהלות בעסקת תיווך “רגילה”, והיא תימסר בפגישה איתנו.
ייעוץ ושיווק ליזמים המתכננים להקים פרויקטים של משרדים.
הניסיון והפעילות הענפה וארוכת השנים שלנו בתחום המשרדים מאפשרת לנו להבין את נקודות הממשק בין היזם המבקש לשווק את הפרויקט שלו ללקוחת הפוטנציאליים: מה המטראז’ המיטבי לשיווק (מכירה והשכרה), מהו פרופיל השוכרים/רוכשים – האם מדובר במגדל המיועד למשתמשים או למשקיעים, האם יש טעם בשיווק לשטחים קטנים, מה תהיה עלות הקמפיין השיווקי, כיצד לבחור חברת פרסום ומיתוג, איזה אתר אינטרנט כדאי להקים, אילו עלוני/חוברות שיווק להפיק, היכן תהיה התועלת הרבה ביותר בפרסום, וכן הלאה.
בייזום פרויקט משרדים מושקע הון רב ותמיד יש סיכון כלשהו ליזם. לשיווק טוב ומדויק יש משמעות לא פחות מגדולה מאד. מעורבות שלנו כבר בשלב התכנוני חשובה מאד, ותסייע למקסם את שטחי השיווק, את מחירי השכירות/מכירה ואף את עלויות הניהול העתידיות.